آیا طب سوزنی به کیفیت رابطه جنسی کمک میکند؟

urinary incontinence traditional treatment درمان طب سنتی بی‌اختیاری ادرار
درمان بی‌اختیاری ادرار با استفاده از روشهای طب سنتی
19 نوامبر, 2021
age of acupuncture سن طب سوزنی
طب سوزنی را از چه سنی می‌توان استفاده کرد؟
5 دسامبر, 2021
sex quality with acupuncture کیفیت رابطه جنسی با طب سوزنی

بسیاری از افراد ممکن است نتوانند کاشت سوزنهای ظریف در بدن خود را با رابطه جنسی بهتر ربط دهند، اما در واقع بین این درمان سنتی چینی و افزایش میل جنسی در رختخواب ارتباط وجود دارد. طب سوزنی یک درمان سنتی چینی شناخته شده است که شامل تحریک کردن پوست با سوزن‌های بسیار ظریفی است که روی نواحی حساس بدن تمرکز می‌کنند. این سوزن‌ها در نقاط طب سوزنی که در سرتاسر بدن قرار دارند وارد می‌شوند و به تحریک اعصاب کمک می‌کنند. اغلب از آن به عنوان درمان جایگزین یاد می‌شود زیرا بر خلاف داروهای مدرن، بر ماهیت کل نگر درمان متکی است. طبق این درمان سنتی چینی، "چی" منبع انرژی حیاتی است که در سراسر مجاری بدن جریان دارد. اگر جریان این انرژی مسدود شود، ممکن است باعث عدم تعادل در بدن شود و در نتیجه بیماری‌های متعدد را به همراه داشته باشد.

بسیاری از کارشناسان طب سوزنی بر این باورند که اگر با میل جنسی کم و سایر مسائل جنسی درگیر هستید، طب سوزنی ممکن است راه حلی برای تمام مشکلات جنسی شما باشد. طب سوزنی یک راه بسیار مفید برای درمان علل زمینه‌ایی هر گونه اختلال در عملکرد جنسی است. اگر شرایطی وجود داشته باشد که بر میل جنسی، لذت بردن از رابطه جنسی یا توانایی ارگاسم تأثیر می‌گذارد خواه به دلیل مشکلات هورمونی، آندومتریوز، افسردگی، سردرد، خستگی خواه علل دیگر، در طب سوزنی معمولا تلاش می‌شود تا این دلایل اصلی و زمینه‌ای درمان شوند.

بهبود کیفیت رابطه جنسی با طب‌سوزنی

تقویت ارگاسم: از آنجایی که طب سوزنی به تقویت گردش خون کمک می‌کند، ممکن است میل جنسی شما را نیز افزایش دهد. در نتیجه، ممکن است ارگاسم شدید و تقویت شده‌ای را تجربه کنید. هنگامی که "چی" مسدود می‌شود، ممکن است گردش خون سالم در بدن را مختل کند، به همین دلیل است که یک جلسه طب سوزنی ممکن است به شما در بازگشت به تعادل حسی‌تان کمک کند.

خواب بهتر: نمی‌توان انکار کرد که خواب نقش مهمی در عملکرد بدن و ذهن ما دارد. بدن خسته و بی‌رمق می‌تواند منجر به کاهش میل جنسی و افت کیفیت رابطه جنسی شود. این درمان باستانی چینی می‌تواند به شما کمک کند احساس آرامش و تمرکز داشته باشید. که به نوبه خود منجر به کیفیت بهتر خواب می‌شود. هنگامی که بدن و ذهن شما به خوبی استراحت می‌کنند، ممکن است به طور خودکار خود را مایل به انجام اقدامات هیجان‌انگیز بیشتر مانند آمیزش جنسی ببینید.

کاهش استرس: همه ما زندگی فوق العاده شلوغی و پر از دغدغه داریم. زندگی اصلا به سادگی گذشته نیست، از استرس رسیدن به موقع به محل کار و تا بازگشت به خانه قبل از اینکه بچه‌های کوچک مشغول تکالیف خود شوند. این تقریبا یک اصل رایج است که فرد برای لذت بردن از رابطه جنسی باید کاملاً آرام باشد. میل جنسی کم نتیجه استرس درونی زیاد در بدن است. طب سوزنی به خلاص شدن از شر انرژی مسدود شده در بدن و به نوبه خود به خلاص شدن از شر استرس انباشته شده کمک می‌کند.

تنظیم هورمون‌های بدن: یکی از فواید طب سوزنی کمک به تنظیم عملکرد غدد درونریز و تعادل هورمونی است که می‌تواند همه چیز را از الگوی خواب گرفته تا عادت ماهانه و میل جنسی را تحت تاثیر قرار دهد. سیستم هورمونی به عنوان یک پیام‌رسان عمل می‌کند که تحریک جنسی و همچنین میل جنسی را تنظیم می‌کند. دلایل زیادی وجود دارد که هورمون ها می‌توانند از تعادل خارج شوند - برای مثال استرس، رژیم غذایی یا کاهش ایمنی. عدم تعادل هورمونی باعث می‌شود تجربیاتی که به طور معمول تحریک کننده هستند، در افراد حسی را روشن نکند.

آقای دکتر جعفرقلی عضو هیأت علمی مؤسسه جامع طب سوزنی ایران و عضو انجمن علمی طب سوزنی ایران می باشند. ایشان با گذراندن دوره های متعدد و پیشرفته بین المللی در زمینه طب سوزنی، دارای گواهی درمان چاقی از فدراسیون جهانی طب سوزنی در چین، گواهی ایمپلنت آکوپانکچر از آلمان، گواهی پیشرفته اپتوس تردز از آلمان و گواهی پوست و زیبایی از فدراسیون جهانی طب سوزنی هستند که سابقه بسیار موفقی در زمینه طب سوزنی دارند. برای دریافت مشاوره و گرفتن نوبت برای دریافت خدمات طب سوزنی و طب سنتی میتوانید با شماره ۰۹۱۲۹۲۲۶۱۷۱ تماس گرفته یا با کلینیک ایشان در ونک با شماره ۸۸۶۵۵۱۳۸ یا در زعفرانیه با شماره ۲۲۱۸۳۱۶۲ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس اپ

فرم تماس

(+۹۸) ۹۱۲۹۲۲۶۱۷۱