اثربخشی طب سوزنی در فرم‌دهی و بزرگ کردن سینه

Menstrual disorders treatment درمان اختلال قاعدگی طب سوزنی
با کمک طب سوزنی اختلال در قاعدگی را درمان کنید
15 آگوست, 2021
kidney infection traditional treatment درمان سنتی عفونت کلیه
درمان‌های سنتی مناسب برای درمان عفونت کلیه
22 آگوست, 2021
breast shaping with acupuncture بزرگ کردن سینه طب سوزنی

برای بسیاری داشتن سینه‌هایی بزرگ و خوش‌فرم نشاندهنده زیبایی و تقویت کننده حس و روحیه زنانگی فرد است. بزرگ کردن سینه به روش‌های مختلفی ممکن است، که می‌توان آنها را به دو گروه کلی تقسیم بندی کرد. روش‌های تهاجمی که مبتنی بر جراحی و کاشت ایمپلنت هستند و روش‌های غیر تهاجمی. روش‌های غیر تهاجمی بسیار متنوع‌اند. روش‌هایی که بوسیله کمپانی‌های آرایشی ترویج می‌شوند مانند مصرف کرم، قرص و هورمون‌ها، و روش و تمرین‌های طبیعی. روش‌های طبیعی در افزایش سایز سینه موثر هستند اما کمی زمانبر بوده و نیازمند صبوری و تداوم در انجام تمرینات است. با اینحال این روش‌ها برای افرادی که بطور ارثی سینه‌های کوچک دارند چندان کارساز نخواهند بود. از جمله روش‌های طبیعی عبارتند از:

تمرین: انواع تمرین‌های مختلف مانند pushups, wall pushups, bench presses, chest presses می‌توانند در افزایش سایز سینه موثر باشند. این تمرین‌ها شامل حرکت بازوها و کتف بوده که باعث تقویت پوست و عضلات سینه و نواحی اطراف آن می‌شود.

ماساژ: ماساژ از طریق افزایش گردش خون در سینه و حجم دادن و کشیدن بافت‌های سینه، به ایجاد فرم و اندازه بزرگتر کمک می‌کند.

گیاهان دارویی: دانه‌های گیاهی از جمله شنبلیله و دانه رازیانه. دانه شنبلیله باعث افزایش ترشح هورمون‌های استروژن و پروژسترون شده که باعث تقویت و بزرگ شدن سینه می‌شود. علاوه بر اینها شبدر قرمز، ماساژ با روغن گندم، برگ نخل بادبزنی و ریشه قاصدک نیز می‌توانند در افزایش سایز سینه موثر باشند.

یکی از روش‌های غیر تهاجمی دیگر که می‌تواند در بزرگ کردن سینه موثر باشد طب سوزنی است. بر اساس طب سنتی چینی کوچک شدن سینه‌ها و تغییر شکل آنها نشانه عدم هارمونی و اختلال در عملکرد اندام‌ها است. بزرگ کردن سینه بوسیله طب سوزنی که یک روش بی‌خطر است می‌تواند ناشی از دلایل زیر باشد:

• تقویت گردش خون و لنف در نواحی خاص

• تقویت رشد بافت‌های سینه

• تقویت خصوصیت الاستیک پوست و کشسانی لیگامنت‌ها

• برقراری تعادل هورمونی و روحی و جنسی

• بهبود تغذیه و سلامت عمومی بدن

طب سوزنی برخلاف روش‌های تهاجمی فاقد عوارض جانبی بوده، هیچ زخمی ایجاد نکرده و حتی بدون درد می‌باشد. این روش برای زنان بین 16-55 سال مناسب می‌باشد. با اینحال این روش برای افرادی که دارای سرطان سینه، بیماری‌های نقص ایمنی حاد و لخته شدن خون هستند توصیه نمی‌شود.

طب سوزنی و بزرگ کردن سینه

تئوری طب سوزنی در بزرگ کردن سینه، فراهم کردن مقدار فراوانی از انرژی "چی" و تقویت گردش خون در سینه‌ها است. به گونه‌ایی که از طریق تامین مقادیر کافی مواد غذایی و تعدیل فیزیولوژیکی بدن به تقویت سینه‌ها کمک می‌کند. این روش حتی برای دوران پس از یائسگی نیز می‌تواند مفید باشد. همچنین ثابت شده است که تقویت سینه‌ها در این روش سبب اختلال در عملکرد غدد درون‌ریز نمی‌شود.

طب سوزنی ابتدا در افراد مشهور انجام شده و بدلیل ماهیت طبیعی، موثر و بی‌عارضه، امروزه در بین بسیاری از مردان و زنان مختلف شناخته شده می‌باشد. بطوریکه برای تقویت سینه‌های کوچک و ضعیف شده و همچنین سایر انواع اختلالات زیبای و آرایشی سینه‌ها در چین و سایر کشورهای آسیایی از این روش استفاده می‌شود.

طب سوزنی برای هزاران سال در چین با اهداف مختلف بکار گرفته شده و اعتقاد بر این است که این روش به تعدیل و تنظیم هورمون‌ها در بدن کمک کرده و منجر به افزایش سلامت فرد می‌شود و از این راه در تقویت بافت‌های سینه نیز موثر خواهد بود. بعبارت دیگر از طریق دست‌کاری انرژی طبیعی بدن، استحکام سینه‌ها را بهبود می‌بخشد. ادعا می‌شود طی این روش سایز سینه فرد می‌تواند تا حدود 10% میزان اولیه بزرگ‌تر شود.

چه کسانی کاندید استفاده از روش طب سوزنی برای افزایش سایز سینه‌ها می‌باشند؟

برخلاف جراحی و کاشت ایمپلنت‌های سینه، که می‌تواند عوارضی نظیر عفونت، خونریزی، دفع توسط سیستم ایمنی، زخم و ایجاد انقباض‌های کپسول مانند به همراه داشته باشد، تکنیک طب سوزنی کاملا ماهیت طبیعی داشته، عاری از درد بوده، و منجر به زخم نمی‌شود. افراد کاندید برای این تکنیک شامل تمام زنانی (18 الی 55 سال) است که بدنبال روشی غیر از جراحی برای افزایش زیبایی و سایز سینه‌های خود هستند. که به یکی از دلایل کوچکی طبیعی سینه‌ها، عدم تقارن سینه‌ها و افتادگی و تحلیل بافت سینه‌ها تمایل به تقویت آنها دارند. البته زنانی هم که دارای سینه‌های نرمال هستند ممکن است جهت پیشگیری از تضعیف زودهنگام بافت سینه‌ها به این روش درمانی روی بیاورند. افراد مبتلا به سرطان سینه، بیماری انعقاد خون یا بیماری‌های نقص سیستم ایمنی به استفاده از این تکنیک توصیه نمی‌شوند.

طب سوزنی جایگزین جراحی نیست. این روش برای افرادی که هنوز آمادگی جراحی را ندارند اما تمایل به تغییر ظاهری هر چند کوچک در سینه‌ها دارند می‌تواند مناسب باشد. باید توجه داشت که تغییر ایجاد شده در سایز سینه‌ها پس از طب سوزنی هرگز به اندازه جراحی ایمپلنت چشمگیر و ناگهانی نخواهد بود. در اکثر افراد نتایج طب سوزنی طی 4-8 دوره بدست می‌آید. با اینحال در افراد مختلف بدلیل فاکتورهای ژنتیکی، سلامت عمومی بدن و میزان تاثیرپذیری و حساسیت فردی نسبت به طب سوزنی ممکن است نتایج متفاوتی حاصل شود. که البته این نتایج نیز تا زمانی که فرد سلامت باشد باقی می‌ماند.

آقای دکتر جعفرقلی عضو هیأت علمی مؤسسه جامع طب سوزنی ایران و عضو انجمن علمی طب سوزنی ایران می باشند. ایشان با گذراندن دوره های متعدد و پیشرفته بین المللی در زمینه طب سوزنی، دارای گواهی درمان چاقی از فدراسیون جهانی طب سوزنی در چین، گواهی ایمپلنت آکوپانکچر از آلمان، گواهی پیشرفته اپتوس تردز از آلمان و گواهی پوست و زیبایی از فدراسیون جهانی طب سوزنی هستند که سابقه بسیار موفقی در زمینه طب سوزنی دارند.

آقای دکتر جعفرقلی عضو هیأت علمی مؤسسه جامع طب سوزنی ایران و عضو انجمن علمی طب سوزنی ایران می باشند. ایشان با گذراندن دوره های متعدد و پیشرفته بین المللی در زمینه طب سوزنی، دارای گواهی درمان چاقی از فدراسیون جهانی طب سوزنی در چین، گواهی ایمپلنت آکوپانکچر از آلمان، گواهی پیشرفته اپتوس تردز از آلمان و گواهی پوست و زیبایی از فدراسیون جهانی طب سوزنی هستند که سابقه بسیار موفقی در زمینه طب سوزنی دارند. برای دریافت مشاوره و گرفتن نوبت برای دریافت خدمات طب سوزنی و طب سنتی میتوانید با شماره ۰۹۱۲۹۲۲۶۱۷۱ تماس گرفته یا با کلینیک ایشان در ونک با شماره ۸۸۶۵۵۱۳۸ یا در زعفرانیه با شماره ۲۲۱۸۳۱۶۲ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس اپ

فرم تماس

(+۹۸) ۹۱۲۹۲۲۶۱۷۱