آیا طب سوزنی برای بهبود سایز فرم سینه و باسن موثر است؟

stomach reflux درمان رفلاکس معده
رفلاکس معده را با طب سنتی درمان کنید
6 سپتامبر, 2023
premature ejaculation درمان زود انزالی
درمان زود انزالی با طب سوزنی
18 سپتامبر, 2023
breast-and-hip-shaping فرم‌دهی باسن و سینه

breast-and-hip-shaping فرم‌دهی باسن و سینه

به طور کلی می توان به این سوال پاسخ مثبت داد. اما چطور؟ بیایید کمی بیشتر در این خصوص صحبت کنیم:

سینه

به طور کلی پس از طی کردن 15 الی 20 جلسه درمان، می توان شاهد اثر گذاری طب سوزنی در بهبود سایز سینه بود. البته که باید توجه داشت این امر به عوامل مختلفی وابسته است. عواملی چون شرایط بدنی فرد، شرایط محیطی، میزان رعایت دستورات غذایی و به طور کل هر چیزی که مربوط به زندگی شخص و نحوه زندگی کردن او می شود. تاثیرات کلی طب سوزنی در بهبود سایز سینه را می توان حدود 30 درصد عنوان کرد.

باسن

با گردش خون به مقدار کافی و تامین مقادیر کافی مواد غذایی می توان به بهبود سایز باسن کمک بسزایی کرد. این روش حتی پس از دوران یائسگی هم می تواند کارآمد باشد. همچنین به اثبات رسیده است که تقویت سینه ها در این روش موجب اختلال در عملکرد غدد درون ریز نخواهد شد. به طور کلی طب سوزنی ابتدا بیشتر در افراد مشهور انجام می گرفت اما امروزه بسیاری از زنان و مردان از این روش برای درمان مشکلات خود استفاده می کنند.به طوری که در کشور چین و سایر کشور های آسیایی برای تقویت سینه های کوچک وضعیف و موارد زیبایی و آرایشی دیگر از این روش استفاده می شود.

مزایا و معایب استفاده از طب سوزنی در بهبود فرم سینه و باسن

استفاده از طب سوزنی برای بهبود فرم سینه و باسن مزایا و معایب مختلفی دارد. در ادامه به مزایا و معایب استفاده از طب سوزنی برای بزرگ کردن باسن و سینه پرداخته می شود:

مزایا

1. روش طبیعی و بدون مواد شیمیایی

2. روش غیر تهاجمی و بدون نیاز به بیهوشی

3. دسترسی آسان و نیاز به زمان کمتر

4. تاثیر درمانی بر بیماری ها در کنار هدف اصلی یعنی بزرگ کردن باسن یا سینه

5. خوش فرم کردن

6. ماندگاری بالا

7. منجر به به تعادل رسیدن ترشح هورمون ها در بدن پس از شیردهی می شود

معایب

1. خونریزی و کبودی (البته به مقدار کم که می تواند برای برخی آزار دهنده باشد)

2. خطر عفونت

3. نیاز به تکرار جلسات

4. محدودیت های برخی افراد

با این وجود، قبل از اقدام به هر گونه روش طب سوزنی برای بزرگ کردن باسن یا سینه، بهتر است با پزشک خود مشورت کنید تا بهترین روش برای شما را تعیین کنید و ریسک ها و مزایای احتمالی را مورد بررسی قرار دهید.

نحوه انجام و مراحل استفاده از طب سوزنی در بهبود فرم سینه و باسن

استفاده از طب سوزنی برای بهبود فرم سینه و باسن می تواند به عنوان یک روش تکمیلی و همراه با سایر روش ها مورد استفاده قرار بگیرد. در طب سوزنی، سوزن های نازک ورودی به نقاط خاصی در بدن قرار می گیرند تا جریان انرژی و تعادل در سیستم های فیزیولوژیک بدن تنظیم شود. در زیر مراحل استفاده از طب سوزنی برای بهبود فرم سینه و باسن را توضیح می دهیم:

1. مشاوره با متخصص: در ابتدا، مشاوره با یک پزشک متخصص طب سوزنی یا یک متخصص جراحی زیبایی می تواند مفید باشد. آن ها می توانند شرایط شما را بررسی کنند و برنامه درمانی مناسب را تعیین کنند.

2. تعیین نقاط مورد نیاز: برای بهبود فرم سینه و باسن، نقاط خاصی در ناحیه مورد نظر تعیین می شود. این نقاط ممکن است شامل نقاطی در نزدیکی سینه و باسن، نقاطی در نزدیکی شکم و نقاطی در نزدیکی پشت باشد.

3. آماده سازی: قبل از انجام طب سوزنی، ناحیه مورد درمان باید به طور مناسب آماده شود. این شامل تمیز کردن ناحیه، ضدعفونی کردن و استریل کردن ناحیه و استفاده از لوازم بهداشتی مناسب می شود.

4. وارد کردن سوزن ها: سوزن های نازک ورودی به نقاط مورد نیاز در ناحیه سینه و باسن قرار می گیرند. این سوزن ها به طور کنترل شده و با دقت وارد می شوند. تعداد و عمق سوزن ها بستگی به شرایط شما و توصیه های پزشک دارد.

5. نگهداری سوزن ها: سوزن ها بعد از وارد شدن به نقاط مورد نظر در بدن، به مدت زمان مشخصی در آنجا نگهداری می شوند. این مدت زمان ممکن است تا چند دقیقه باشد.

6. برداشت سوزن ها: پس از مدت زمان مشخص، سوزن ها از نقاط مورد نظر برداشت می شوند. این برداشت به طور دقیق و با رعایت اصول بهداشتی انجام می شود.

7. پیگیری و نتیجه گیری: پس از انجام طب سوزنی، پزشک ممکن است شما را به پیگیری های بعدی دعوت کند. این ممکن است شامل جلسات تکمیلی طب سوزنی یا سایر روش های درمانی باشد. نتایج نهایی ممکن است به مدت زمانی طولانی تر قابل مشاهده باشد.

هزینه استفاده از طب سوزنی در بهبود فرم سینه و باسن

هزینه طب سوزنی برای بهبود فرم باسن (و همچنین سینه) متغیر است و به عوامل متعددی بستگی دارد. این عوامل عبارتند از:

1. نوع بیماری یا مشکل

2. تعداد جلسات مورد نیاز

3. مکان جلسات

4. تجهیزات و مواد مصرفی

5. تخصص شخص

6. موقعیت جغرافیایی

7. پوشش یا عدم پوشش بیمه

بنابراین، برای دریافت اطلاعات دقیق تر در مورد هزینه طب سوزنی برای بهبود فرم باسن، بهتر است با یک متخصص طب سوزنی مشورت کنید چرا که او می تواند شما را در مورد هزینه های تخصصی و مرتبط با موقعیت شما راهنمایی کند.

آیا می توان با طب سوزنی سینه ها را کوچک کرد؟

طب سوزنی به عنوان یک روش تکمیلی می‌تواند برای بهبود و تنظیم شکل و حجم سینه ها مورد استفاده قرار گیرد. در پاسخ به این سوال نیز می توان گفت: بله! طب سوزنی می تواند با فرو کردن سوزن هایی در محل چربی سینه و وارد آوردن حرارت هایی به آن سبب کوچک تر شدن سینه شوند. شاید وارد کردن سوزن ها بدون بیهوشی ناراحت کننده باشد اما باید بگوییم سخت در اشتباه هستید! استفاده از طب سنتی و وارد کردن سوزن ها هیچ خطری برای شما نخواهد داشت و نیاز به تحمل دردی هم ندارید. آمپول زدن را تصور کنید؛ این درد به مراتب از آمپول زدن هم کمتر است!

آقای دکتر جعفرقلی عضو هیأت علمی مؤسسه جامع طب سوزنی ایران و عضو انجمن علمی طب سوزنی ایران می باشند. ایشان با گذراندن دوره های متعدد و پیشرفته بین المللی در زمینه طب سوزنی، دارای گواهی درمان چاقی از فدراسیون جهانی طب سوزنی در چین، گواهی ایمپلنت آکوپانکچر از آلمان، گواهی پیشرفته اپتوس تردز از آلمان و گواهی پوست و زیبایی از فدراسیون جهانی طب سوزنی هستند که سابقه بسیار موفقی در زمینه طب سوزنی دارند. برای دریافت مشاوره و گرفتن نوبت برای دریافت خدمات طب سوزنی و طب سنتی میتوانید با شماره ۰۹۱۲۹۲۲۶۱۷۱ تماس گرفته یا با کلینیک ایشان در ونک با شماره ۸۸۶۵۵۱۳۸ یا در زعفرانیه با شماره ۲۲۱۸۳۱۶۲ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس اپ

فرم تماس

(+۹۸) ۹۱۲۹۲۲۶۱۷۱