Facial beauty and skin rejuvenation with acupuncture زیبایی صورت و جوانسازی پوست با طب سوزنی
زیبایی صورت و جوانسازی پوست با کمک طب سوزنی
28 جولای, 2021
traditional medicine for corona virus گیاهان دارویی برای ویروس کرونا
گیاهان دارویی مناسب برای درمان کرونا
9 آگوست, 2021
best acupuncture doctor بهترین دکتر طب سوزنی

امروزه توجه و اقبال مردم به طب سوزنی در سرتاسر جهان به طور فزاینده ای زیاد می شود. کشور ما نیز از این مقوله مستثنی نیست و تعداد افرادی که طب سوزنی را برای درمان خود انتخاب می کنند بیشتر می شود. همین امر باعث شده تا یکی از دغدغه های مردم پیدا کردن کلینیک طب سوزنی معتبر و متخصص طب سوزنی خوب باشد. به خصوص که مانند هر رشته دیگری در طب مکمل ،افراد غیر پزشک زیادی اقدام به انجام طب سوزنی می کنند.

چطور یک متخصص طب سوزنی خوب پیدا کنیم؟

برای شناخت یک پزشک متخصص طب سوزنی خوب راههایی وجود دارد. شاید ساده ترین راه مراجعه به مطب و دیدن مراجعینی است که در مطب در حال درمان هستند.قطعا در هر مطب طب سوزنی شما مراجعینی را خواهید دید که از روند درمان خود راضی هستند. البته از آنجا که بیماریهای قابل درمان طب سوزنی بسیار زیاد هستند ممکن است برخی متخصصین طب سوزنی در تمام بیماریها مهارت کاملی نداشته باشد. و این اصلا چیز عجیبی نیست.چرا که طب سوزنی با قدمت زیاد و فلسفه پیچیده ای که دارد مطالعات وسیع و اشراف کاملی را می طلبد که از عهده همه خارج است.

راه دیگر بررسی تخصص و مهارت پزشک طب سوزنی مورد نظر است. این نیز دو راه دارد.اولا اسامی تعدادی از متخصصین طب سوزنی در سایت انجمن طب سوزنی ایران موجود است که می توانید سرچ کنید.اما مهمتر این است که مدارک و گواهیهای پزشک مورد نظر در مطب نیز موجود است. و می توانید به آنها رجوع کنید.

سوال مهم این است که آیا همه پزشکان طب سوزنی در تمام مشکلات قابل درمان، مهارت دارند؟ پاسخ خیر است. قطعا بعضی پزشکان در مواردی مهارت بیشتری دارند. برخی بیماریها در طب سوزنی درمانی ساده دارند اما بعضی اختلالات پیچیده هستند. بنابراین وظیفه پزشک این است که تمام نکات را در جلسه اول یادآوری کند و نیز اینکه در صورت نداشتن تجربه در یک بیماری ، اقدام به درمان آن نکند.بنابراین بهترین متخصص طب سوزنی از نظر ما کسی است که با علم و تجربه کافی اقدام به بررسی بیمار کند و تمام وجوه درمان را در ابتدا به بیمار گوشزد نماید.

ما در واحدهای کلینیک طب سوزنی و طب سنتی خود قطعا و همیشه در جلسه اول تمام نکات بیماری و روش درمانی بیماران را با آنها درمیان میگذاریم تا روش درمانی را با عقلانیت انتخاب نمایند. اگر بیماری سخت یا آسان درمان شود به بیمار می گوییم و اگر در مشکلی تجربه کافی داشته باشیم یا نداشته باشیم به بیمار گفته میشود. و از نظر ما این یک مسئله واجب برای شروع درمان طب سوزنی است.

آقای دکتر جعفرقلی عضو هیأت علمی مؤسسه جامع طب سوزنی ایران و عضو انجمن علمی طب سوزنی ایران می باشند. ایشان با گذراندن دوره های متعدد و پیشرفته بین المللی در زمینه طب سوزنی، دارای گواهی درمان چاقی از فدراسیون جهانی طب سوزنی در چین، گواهی ایمپلنت آکوپانکچر از آلمان، گواهی پیشرفته اپتوس تردز از آلمان و گواهی پوست و زیبایی از فدراسیون جهانی طب سوزنی هستند که سابقه بسیار موفقی در زمینه طب سوزنی دارند.

آقای دکتر جعفرقلی عضو هیأت علمی مؤسسه جامع طب سوزنی ایران و عضو انجمن علمی طب سوزنی ایران می باشند. ایشان با گذراندن دوره های متعدد و پیشرفته بین المللی در زمینه طب سوزنی، دارای گواهی درمان چاقی از فدراسیون جهانی طب سوزنی در چین، گواهی ایمپلنت آکوپانکچر از آلمان، گواهی پیشرفته اپتوس تردز از آلمان و گواهی پوست و زیبایی از فدراسیون جهانی طب سوزنی هستند که سابقه بسیار موفقی در زمینه طب سوزنی دارند. برای دریافت مشاوره و گرفتن نوبت برای دریافت خدمات طب سوزنی و طب سنتی میتوانید با شماره ۰۹۱۲۹۲۲۶۱۷۱ تماس گرفته یا با کلینیک ایشان در ونک با شماره ۸۸۶۵۵۱۳۸ یا در زعفرانیه با شماره ۲۲۱۸۳۱۶۲ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس اپ

فرم تماس

(+۹۸) ۹۱۲۹۲۲۶۱۷۱